Clash of Clans روی PC

Clash of Clans بازی کلش کلنز

کلش اف کلنز نام یک بازی استراتژیک است که میلیونها طرفدار را به خود در سراسر جهان جذب کرده است. این بازی روی اندروید و آیفون نصب می شود و شاید شما نیز از جمله کسانی باشید که دوست دارید این بازی را روی لپ تاپ یا کامپیوتر خود داشته باشید

۱ – نرم افزار   BlueStacks  را دانلود کنید ، این یک شبیه ساز آندروید است که باید روی کامپیوتر نصب کنید

۲- اکنون شما باید خود بازی کلش آف کلنز را نیز داشته باشید  ( نسخه apk بازی ) . بعد از دانلود بازی با کلیک روی فایل APK بازی آن را روی BlueStacks خودتان نصب کنید.

۳- اکنون Google-Play-Games ، Google-Play-services ، GoogleServicesFramework و PlayStore را روی bluestaks خودتان نصب کنید.

۴- خوب هم اکنون باید اکانت گوگل خودتان را روی Blustaks وارد کنید ، برای این کار در نرم افزار blusktaks مانند عکس زیر روی قسمتی که با فلش مشخص کرده ایم کلیک کنید.

BlueStacks


۵- هم اکنون مانند عکس زیر روی Setting کلیک کنید.

۶- بعد روی روی Manage Account کلیک کنید.

۷- روی Add Account کلیک نمایید.

۸- یک پنجره کوچک باز می شود که باید روی Google کلیک کنید

۹- در پنجره باز شده روی Next کلیک کنید. بعد  روی SIGN IN کلیک کنید

۱۰- در قسمت Username باید اکانت gmail خودتان را وارد کنید و در قسمت passwordd باید رمز اکنت gmail را وارد کنید بعد روی signin مانند عکس زیر کلیک کنید.

۱۱- به صفحه اصلی bluestaks برگردید و clash of clans را که نصب کرده اید اجرا کنید.

حل مشکل سیاه شده صفحه بازی فقط در کارت گرافیک های NVIDIA :


دوستانی که از کارت گرافیک NVIDIA استفاده می کنند روی دسکتاپ کلیک راست کنید و مطابق عکس زیر Nvidia contorol panel رو انتخاب کنید

– از منوی سمت راست Manage 3D Settings را انتخاب کنید سپس از سمت راست به سربرگ Program Settings برید اونجا روی دکگمه add کلیک کنید سپس Bluestacks Frontend را انتخاب کنید و از دکمه پایین Add seletet program را بزنید.

– در پنجره باز شده گزینه دوم یعنی Select Perfect Grafic رو روی high-Perfermance  تنظیم کرده و سپس با کشیدن پنجره سوم با اسکرول گزینه Threaded Optimization را پیدا کرده و  off کنید

 

اشتراک گذاری این صفحه